Modern Rings with hand made glasses

: 29-05-2018


Bu özel tasarımda el yapımı camlar içinde LED bulunan halkalar üzerinde montaj edilecektir. Halka ebatları ve halka formları (Yuvarlak, elips, star v.s.) farklı seçenekler olarak sunulabilmektedir. Otel lobileri için çok uygun olan bu tasarım Avonni tarafından otel projelerinize uygun olarak üretilebilmektedir.  

Long Wall Lamp

: 29-05-2018


Geniş koridorlar için kullanışlı bir duvar apliği. İçinde 2 adet E27 ampul bulunan ürün, PVC şapkası ile geniş bir desen seçeneği sunuyor. 

Bird wings chandelier

: 27-02-2018


Mısır'da 5 yıldızlı bir otelin lobisi için tasarladığımız avizenin render çalışmaları. Paslanmaz çelikten oluşan gövde üzerinde 10mm çapında cam çubuklar, camların arasında bulunan spotlar ile aydınlatılıyor. Siyah, kırmızı ve sarı renklerde üretilecek olan el yapımı kuş kanatlarına benzeyen camlar avizenin orta kısmında asılı olacak. Kuş sürüsünün havada uçuşunu simgeleyen ürün tam bir görsel şölen sunacak. 

Türkmen Yıldızı Modern Halka Avize

: 01-03-2018


Bir halka etrafında dalga efekti oluşturacak şekilde dizilen türkmen yıldızı desenler ile tasarlanan modern bir avize. G9 ampuller ile hem yıldızları hem de ortamı aydınlatan avize projelerde kullanılmak için üretilmeyi bekliyor.

Balo Salonu Avize-03

: 05-02-2018


Lazer desenlerin dekorunu ortaya çıkaran LED aydınlatmalar. Birden çok halka şeklinde kullanıldığında ortama değer katar. Halka ebatları istenilen ölçülerde imal edilebilir. 

LED Light Ball Chandelier

: 09-02-2018


Atrium ve yüksek mekanlarda kullanılabilecek şık bir avize. Birden çok kullanıldığında bir atrium ya da lobi için ışık şovuna dönüşebilir. Render'da görülen ürün Ø: 200 cm olarak tasarlandı. Farklı boylarda üretim imkanları bulunan ürün üzerinde her biri 3W'lık ledlerden 360 adet bulunuyor. 

HoneyComb Chandelier

: 12-02-2018


Bal peteği şeklinden esinlenilmiş bir avize. Petek sayısı artırılarak istenilen büyüklükte yapılabilir. E14 ampuller kullanılacak şekilde tasarlanmış üründe şeffaf camlar kullanılabileceği gibi kumlu ya da beyaz boyalı camlar da kullanılabilir. Cam boyu imalat sırasında istenilen uzunlukta yapılabilir.

Balo Salonu Avize-02

: 04-02-2018


Schott camların bal rengi koyu lüster hali kullanılarak tasarlandı.

Zincirli Avize

: 01-02-2018


Fas'da yapılacak yeni bir otel için hazırlanan tasarım. Eskitme kaplamalı metal gövde ve gövde rengine uygun aluminyum zincirler kullanılması planlanıyor. E14 ampuller ile aydınlatılacak ürün restaurant bölümünde boy gösterecek. 

Cami Avizesi Tasarımı

: 01-02-2018


Halkalardan oluşan ve halka üzerinde osmanlı motifleri ve Allah - Muhammed yazılı lazer desenlerlerden oluşan tasarım. Desen içlerinde LED aydınlatmalar bulunuyor. Avizenin halkalarından aşağı kandiller sarkıyor. Her bir kandil içinde E27 ampuller bulunuyor. LED aydınlatmalar farklı renklerde kullanılarak cami içindeki atmosfere uyumlu hale getirilebilir. 


0-10