#avonnievindedene

Avize, aplik, masa lambası ya da lambader, beğendiğiniz aydınlatma modeli hangisi olursa olsun, “Avonni Evinde Dene” ile aydınlatma seçmek artık her zamankinden daha kolay ve eğlenceli!

Evinize en uygun aydınlatmayı seçebilmeniz ve satın almadan önce beğendiğiniz aydınlatma modelini evinizde deneyebilmeniz için “Evinde Dene” artırılmış gerçeklik projemizi başlattık.

Artık herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan sadece cep telefonunuzun kamerasına izin vererek, birkaç basit adımla eviniz için ideal aydınlatmayı seçebilirsiniz.

YARIŞMAYA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Evinizde DENEYİN!

Avize modellerini evinizde denemek için uygulama indirmenize gerek yoktur. https://www.avonni.com/urun-kategorisi/evinde-dene  sayfasını cep telefonunuzdan ziyaret ederek,  onlarca aydınlatma modeli üzerinden beğendiğiniz ürünün detay sayfasına girin. 

Ürün detay sayfasında yer alan “evinde dene” butonuna tıklayın ve telefonunuzun kamera erişimine izin verin.

Evinizde görmek için aydınlatmanın boyutunu, duruşunu ayarlayın;  android telefonlardan fotoğrafını çekerek, IOS telefonlardan SS(ekran alıntısı) alarak kaydedin. Odanızın nasıl yenileneceğini görmek için farklı aydınlatma modellerini deneyin, kaydedin.

#avonnievindedene Etiketi ile PAYLAŞIN!

Kaydettiğiniz fotoğrafları #avonnievindedene etiketi ile Instagram’da paylaşın. Ve bu eğlenceli “evinde dene”meyi yapmasını istediğiniz bir arkadaşınızı etiketleyin. Tabi ki bizi takip etmeyi de unutmayın.

Yarışmaya Katılanları Görün ve Kazananları Sizin OYLARINIZ BELİRLESİN!

https://www.avonni.com/avonni-evinde-dene sayfasında yarışma paylaşımlarını görün, en beğendiğiniz paylaşımları instagram üzerinden beğenin ve kazanları siz belirleyin!

5 KİŞİYE TAŞINABİLİR, ŞARJ EDİLEBİLİR DEKORATİF MASA LAMBASI HEDİYE!

Avonni- Taşınabilir, Şarj Edilebilir, Kablosuz Masa Lambaları

YARIŞMA ŞARTNAMESİ

Bu yarışma Üstün Avize San. ve Tic. Ltd. Şti. 03.02.2021 – 15.02.2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yarışmaya son katılım 15.02.2021 00.00’dır.

  • Yarışma, https://www.instagram.com/avonnilighting/  instagram hesabında “#avonniyleevindedene hashtag’i ile yapılmış “evinde dene” paylaşımlarını kapsamaktadır. Yarışmaya katılmak için paylaşım sınırı yoktur. Yarışmaya katılmak için hashtag kullanımı ile beraber katılımcılar en az 1 arkadaşını etiketlemeli ve  @avonnilighting hesabını instagram’da takip etmelidir. Belirtilen şartları karşılamayan kullanıcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
  • Yarışma kazananı en çok beğeni alan yarışma paylaşımlarından ilk 5 tanesi olarak belirlenecektir. Oylama Instagram kullanıcıları tarafından yapılacaktır.   
  • Yarışma kuralları gereği aynı kişi yalnızca 1 defa hediye kazanabilir.
  • Sahte ya da aktif kullanımda olmayan hesaplar tarafından gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • Kazananlar, 17.02.2021 tarihinde Avonni Lighting’in resmi instagram hesabı olan @avonnilighting hesabında açıklanacaktır.
  • Avonni Lighting kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
  • Bu yarışmaya Avonni Lighting’in çalışanları, Avonni Lighting’in çalışanlarının aile bireyleri ve yakınları, Avonni Lighting’in iş ortağı ve çözüm ortakları, Avonni Lighting’in iş ve çözüm ortaklarının yakınları katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Talihliler ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz.
  • Avonni Lighting hediye sayısını ve türünü değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Aynı yıl içerisinde gerçekleştirilen yarışmalarda bir katılımcı yalnızca bir yarışmadan ödül kazanabilir. Yıl içerisinde katıldığı birden fazla yarışmada doğru yanıtı vermiş olsa dahi kazanan olarak belirlenemez ve hariç tutulur.

Bir yorum bırakın